Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
02.03.2022 05:16 - ЗАЩО РУСИЯ И СЪРБИЯ МРАЗЯТ АМЕРИКА И ЗАПАДА – КАКЪВ Е ОСНОВНИЯТ ИМ ПРОБЛЕМ?
Автор: bojil Категория: Политика   
Прочетен: 4071 Коментари: 16 Гласове:
53

Последна промяна: 02.03.2022 08:54

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
         ЗАЩО РУСИЯ И СЪРБИЯ МРАЗЯТ АМЕРИКА И ЗАПАДА – КАКЪВ Е ОСНОВНИЯТ ИМ ПРОБЛЕМ?


   Основният проблем на Русия с Америка и Запада е лесен за дефиниране. Той съществува от създаването на Щатите като страна на свободните хора и от последвалата го Френска революция,която даде на народите идеята за свобода,равенство и братство. Тези понятия са съвършено чужди на посттатарската руско-московитска политика,чиято основна цел от близо 7 века насам е безответното завладяване на чужди народи и превръщането им в руснаци.

  Тези потомствени присвоители от край време са свикнали да действат подмолно,без истински приятели и съюзници. Наполеоновите войни обаче бързо им показаха,че времената са се променили коренно и те вече не могат да продължават напред без съюзник. За такъв бе естествено да бъде избрана Сърбия,която също като тях е създадена от малък азиатски народец,който ламти за чуждото до припадък и е готов на всякакви измами и предателства,за да се добере до него час по-скоро. За да бъдат засилени сърбите,които умеят да воюват свястно само срещу жени,деца и въоръжени с дървени бастуни старци,трябваше да бъде увеличен изначално нищожният им брой. Това нямаше как да стане за сметка на австро-унгарците,италианците или гърците,зад чийто гръб е стояла почти вяла Европа- можеше да стане единствено за сметка на Българите.

  Русия се зае с тази задача и я изпълнява успешно над 200 години. В резултат ма това сърбите,които бяха най-малкото народче на Балканите,съизмеримо по брой само с "античките" албанци,днес претендират да са най-големия Балкански народ! Логично: след 200 години кражби на чуждо население и двувековната перманентна асимилация на около 5 милиона Българи,сега вече е нормално тези крадци да претендират и за такова нещо,та вече да поглеждат и към Черноморското ни крайбрежие,което според болните им мозъци било заграбена от нас "сръбска" "славянска" земя! ...

                           image

   По тази причина Западът не е твърде любим на сърбите- колко и да лицемерничат с него истинският им любимец си остава Русия,която им помага да ни съсипват и крадат. Тя ги е приучила да не вярват на Запада,който не търпи крадливи тарикати и никоя измама не остава там задълго неразкрита. Това е основния проблем и на Русия- Западът никога не би я заплашил,ако тя си седне мирно на дирника и спре да ламти за ограбването на чужди земи и народи! Тя обаче не спира с проявите на патологична лакомия за чуждото и истерична алчност точно като сръбската. Русия е свикнала да яде на подредена от други софра,което на никой мирен народ не му е драго! Затова и занапред тя ще си има проблеми със Запада,който не иска да бъде поробен от нея и превърнат в "аморфна маса" или безропотна мужишка сган. Сърбите са съвсем същите боклуци- те копират от батко си как да крадат чуждо направо от ръцете на другите народи,а после да обявяват тях за крадци- ее не,мерси от пладнешки хайдуци като тях! Нагледахме се на такива "славянски" мангали- къш обратно към родната Манджурия!



Гласувай:
53


Вълнообразно


1. barin - Здравей, Божиле. Имам усещането, ...
02.03.2022 10:31
Здравей, Божиле. Имам усещането, че Югославия се крепеше и беше създадена, благодарение на Франция. Тя я пподдържаше дълги години, дори когато Тито се отдалечи от СССР. После като причина мога да изтъкна, че западните сили се намесиха в Косово и оттам Сърбия намрази повечето европейски страни и САЩ. Русия от край време иска да е в ЕАвропа и да е империя. И сега имперските амбиции не са си отишли. Натрупаната омраза и дистанциране е от преди Втората Световна война и Студенмата война го затвърди. Така си обяснявам нещата и отгооварям на зададения в заглавието въпрос, без да се опитвам да налагам мнението си.
Поздрави!
Поздрави!
цитирай
2. radostinalassa - Пак бъркаш евреите комуняги с Русия
02.03.2022 14:29
Все едно днес да кажеш , че куролацията , натресена ни от янките е българският народ. Не можа да схванеш, че за да живее Запада охолно той трябва да ограбва някого.




цитирай
3. zaw12929 - ВИЕ СОЧИТЕ И ОТГОВОРА- ЗАЩОТО Е С...
03.03.2022 00:01
ВИЕ СОЧИТЕ И ОТГОВОРА- ЗАЩОТО Е СТРАНА НА СВОБОДНИ ХОРА, ДОШЛИ ЗАТОВА ПРИ ТЯХ ОТ ЦЕЛИЯ СВЯТ
цитирай
4. batogo - !!!:))) Поздравления за точното попадение, Божо!
03.03.2022 06:51
Казал си самата Истина в най-чист вид за двете най-алчни и агресивни държави на континента! Те съществуват на принципа "моето си е мое, а чуждото е общо, което предстои да стане мое"... Но има една нашенска народна мъдрост за такива като тях, която казва простичко: "Лаком гъз кръв сере."
Чест и почитания за точния анализ, защото в Истината е спасението от навлеците на Злото, приятелю!
цитирай
5. bojil - Здравей, ...
05.03.2022 17:02
barin написа:
Здравей, Божиле. Имам усещането, че Югославия се крепеше и беше създадена, благодарение на Франция. Тя я пподдържаше дълги години, дори когато Тито се отдалечи от СССР. После като причина мога да изтъкна, че западните сили се намесиха в Косово и оттам Сърбия намрази повечето европейски страни и САЩ. Русия от край време иска да е в ЕАвропа и да е империя. И сега имперските амбиции не са си отишли. Натрупаната омраза и дистанциране е от преди Втората Световна война и Студенмата война го затвърди. Така си обяснявам нещата и отгооварям на зададения в заглавието въпрос, без да се опитвам да налагам мнението си.
Поздрави!Поздрави!

Точно така приятелю- първо за нея се грижеше Франция,а после щафетата я пое Сталин.
цитирай
6. bojil - Все едно днес да кажеш, че ...
05.03.2022 17:04
radostinalassa написа:
Все едно днес да кажеш , че куролацията , натресена ни от янките е българският народ. Не можа да схванеш, че за да живее Запада охолно той трябва да ограбва някого.

Ти пък не можа да схванеш,че същото се отнася и за Русия.
цитирай
7. bojil - ВИЕ СОЧИТЕ И ...
05.03.2022 17:12
zaw12929 написа:
ВИЕ СОЧИТЕ И ОТГОВОРА- ЗАЩОТО Е СТРАНА НА СВОБОДНИ ХОРА, ДОШЛИ ЗАТОВА ПРИ ТЯХ ОТ ЦЕЛИЯ СВЯТ

Точно така- много се радвам на отличното ни разбирателство!
цитирай
8. bojil - Казал си самата Истина в най-чист ...
05.03.2022 17:14
batogo написа:
Казал си самата Истина в най-чист вид за двете най-алчни и агресивни държави на континента! Те съществуват на принципа "моето си е мое, а чуждото е общо, което предстои да стане мое"... Но има една нашенска народна мъдрост за такива като тях, която казва простичко: "Лаком гъз кръв сере."
Чест и почитания за точния анализ, защото в Истината е спасението от навлеците на Злото, приятелю!

Ти също си много точен приятелю: "двете най-алчни и агресивни държави на континента",с които имаме нещастието постоянно да контактуваме...
цитирай
9. sekirata - https://www.youtube.com/watch?v=bZG5mDCihe4
06.03.2022 01:28
РОСИЯ ВЕЛИКАЯ
цитирай
10. bojil - Росия може да си е великая и безликая ако искаш,но ...
07.03.2022 18:53
sekirata написа:
РОСИЯ ВЕЛИКАЯ

Тя може да си е великая и безликая ако искаш,но това е за нейния си кеф- не е за нашия така че- "келфайда"... Нейното величие нас не ни грее ни най-малко а напротив- само ни пречи да правим онова,което е изгодно за нас,че с такава натрапчива "великая" сила трябва все да се съобразяваме,което ограничава личната ни свобода! Аз например не обичам някой да се меси в мойте лични работи: точно по същия начин не искам сили като Русия, Турция, Германия, Англия или Франция да се месят в работите на страната ми и да ограничават свободата на народа ми!
цитирай
11. marana69 - 36 ++++++...
08.03.2022 19:42
радвам се многоо, че се разбираме...на ментално ниво,Божо..
благодаря за постовете, приятел...
цитирай
12. bojil - радвам се много...
09.03.2022 13:20
marana69 написа:
радвам се многоо, че се разбираме...на ментално ниво,Божо..
благодаря за постовете, приятел...

Аз също се радвам- добре си дошла,благодаря ти за отзива!
цитирай
13. sekirata - А ЗАЩО АМЕРИКА И ЗАПАДА МРАЗЯТ РУСИЯ
23.04.2022 23:20
...защото е много пхо -силна и голяма от тях

а и по силен дух руснаците са ненадминати
цитирай
14. sekirata - аА АМЕРИКА ИЗОБЩО НЕ НИ СЕ МЕСИ ,ТЯ САМО РАЗПАЛВА ВОЙНИ ДАЛЕЧЕ ОТ НЕЙНАТА ТЕРИТОРИЯ, НО СЕГА НЯМА ДАЛЕЧЕ...РУСКИТЕ РАКЕТИ СТИГАТ ОТ РАЗ ДО АМЕРИКА
23.04.2022 23:24
Тя може да си е великая и безликая ако искаш,но това е за нейния си кеф- не е за нашия така че- "келфайда"... Нейното величие нас не ни грее ни най-малко а напротив- само ни пречи да правим онова,което е изгодно за нас,че с такава натрапчива "великая" сила трябва все да се съобразяваме,което ограничава нашата лична свобода! Аз например не обичам някой да се меси в моите лични работи: точно по същия начин не искам сили като Русия, Турция, Германия, Англия или Франция да се месят в работите на страната ми и да ограничават свободата на народа ми!


АНГЛИЯ И САЩ ИЗИГРАХА ЕС,НО ТАКА НИ СЕ ПАДА КАТО СМЕ ДУПЕДАВЦИ.
цитирай
15. bojil - (А ЗАЩО АМЕРИКА И ЗАПАДА МРАЗЯТ РУСИЯ)
27.04.2022 06:55
sekirata написа:
...защото е много пхо -силна и голяма от тях

а и по силен дух руснаците са ненадминати

Те не я мразят- само й връщат жеста!
цитирай
16. bojil - Тя може да си е великая и безликая ако ...
27.04.2022 06:57
sekirata написа:
Тя може да си е великая и безликая ако искаш,но това е за нейния си кеф- не е за нашия така че- "келфайда"... Нейното величие нас не ни грее ни най-малко а напротив- само ни пречи да правим онова,което е изгодно за нас,че с такава натрапчива "великая" сила трябва все да се съобразяваме,което ограничава нашата лична свобода! Аз например не обичам някой да се меси в моите лични работи: точно по същия начин не искам сили като Русия, Турция, Германия, Англия или Франция да се месят в работите на страната ми и да ограничават свободата на народа ми!


АНГЛИЯ И САЩ ИЗИГРАХА ЕС,НО ТАКА НИ СЕ ПАДА КАТО СМЕ ДУПЕДАВЦИ.

Ние не сме дупедавци- комунистите бяха такива,а после червената пропаганда вмени техните "качества" на нас!
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: bojil
Категория: Политика
Прочетен: 2273919
Постинги: 340
Коментари: 5806
Гласове: 75617
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Блогрол
1. Интересен комплект от финансови съвети
2. Русия искала да провали Илинденското въстание
3. Няма "славянска" азбука- има Българска
4. Как бе посърбен Българския град Пирот
5. Съвецки грабежи в България до 1947 г.
6. Коронавирусите не са нови за човека
7. Русия помагала на турците в арменския геноцид и карала султана да окупира половин България
8. Ботев за истинския лик на сърбите и "румънците"
9. Българските контрачети през Втората световна война
10. 6-те ястребинчета убити от шумкари,за да не ги издадат
11. Руският фокус с македонския заек
12. Какво е направила Русия за България
13. Царска Русия забранявала украинския език,няма общо с Кирил и Методий
14. Уранови находища в България
15. Насраните руски орли - велики стихове
16. Фалшивата ни история е резултат от руската хибридна война срещу нас
17. Москва се е подписала под договор, изрично позволяващ разширяване на НАТО
18. Съвецките чутури не са изкуство,а червена пропаганда срещу народа ни
19. Русия умишлено оставяла хората си да измират от глад,за да краде подаяния от Запада