Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
29.02.2024 17:14 - КАКВО СТАВА С ВОЙНАТА В УКРАЙНА, ТОВАРИЩИ РУСОФИЛЪЙМИ - ЗА ДВЕ ГОДИНИ "ВЕЛИКИЯ" ВИ КУМИР НЕ Е ПРЕВЗЕЛ И ЕДНА ЧЕТВЪРТ ОТ НЕЯ??!
Автор: bojil Категория: Политика   
Прочетен: 1901 Коментари: 8 Гласове:
55

Последна промяна: 29.02.2024 19:22

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
   Мечтата на рублофилите се проваля с гръм и трясък: започна се трета година от войната,а "великия" им вожд не е превзел и една четвърт от територията на своята жертва,поради което не може да доближи базите си до нашата територия,за да им праща с подводници парички и инструкции.

           image
  Здравето на великия им вожд също не е изрядно- мъчат го кръвно, диабет и сериозни болки в гръбнака,отдавна е на ченета и психотропни,а косата я боядисва от години. Финансовите му проблеми тепърва ще започват а Китай се готви да го удари в гръб,та лошо му се пише на Вовушката ако не кротне,или ако не иде на гости при Навални.



Гласувай:
55



1. petgrig - Ако ги питаш,
29.02.2024 17:24
ще ти кажат, че така е било по план:)

А истината е, че путята вече открито си изпуска нервичките.
цитирай
2. krumbelosvet - Честита радост
29.02.2024 18:25
Тя, Русята, за кво друго ще воюва, освен за територии? Щото си няма такива.
цитирай
3. vmir - Такъв кумир и когато го ритат в задника, тича победоносно да се спасява.
29.02.2024 18:25
цитирай
4. bojil - (Такъв кумир и когато го ритат в задника, тича победоносно да се спасява.)
29.02.2024 18:40
vmir написа:

Точно като Брежнев, когато изгубил надбягването с Рейгън и в руските вестници пишело, че е заел почетното второ място, а Рейгън се класирал предпоследен ... :) :)
цитирай
5. bojil - ще ти кажат, че така е било по план...
29.02.2024 18:41
petgrig написа:
ще ти кажат, че така е било по план:)

А истината е, че путята вече открито си изпуска нервичките.

Има и за какво приятелю - имаа! :)
цитирай
6. bojil - Тя, Русята, за кво друго ще воюва, ...
29.02.2024 18:45
krumbelosvet написа:
Тя, Русята, за кво друго ще воюва, освен за територии? Щото си няма такива.

Не си ли се замислял, че големите й територии не ще да са от мирно лежане пред телевизора, нито от раздаване милостиня на малките държави? Путин може да дари 300 000 кв.километра земя на България ако поиска, и то без да го усети, но кой знае защо не го е направил - дали не е защото сме му братя или пък нещо ни завижда?
цитирай
7. batogo - Всеки сърба попарата, която е надробил, Божо! Бог бави, но не забравя...
01.03.2024 08:16
Ботоксовото джудже путин и обкръжението му такава попара са си надробили, че хиляда живота няма да им стигнат да я изсърбат, изродите му с изроди...
цитирай
8. bojil - Ботоксовото джудже путин и обкр...
05.03.2024 04:22
batogo написа:
Ботоксовото джудже путин и обкръжението му такава попара са си надробили, че хиляда живота няма да им стигнат да я изсърбат, изродите му с изроди...

Ще се наложи да се задавят с нея тогава... :)
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: bojil
Категория: Политика
Прочетен: 2273978
Постинги: 340
Коментари: 5806
Гласове: 75617
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Блогрол
1. Интересен комплект от финансови съвети
2. Русия искала да провали Илинденското въстание
3. Няма "славянска" азбука- има Българска
4. Как бе посърбен Българския град Пирот
5. Съвецки грабежи в България до 1947 г.
6. Коронавирусите не са нови за човека
7. Русия помагала на турците в арменския геноцид и карала султана да окупира половин България
8. Ботев за истинския лик на сърбите и "румънците"
9. Българските контрачети през Втората световна война
10. 6-те ястребинчета убити от шумкари,за да не ги издадат
11. Руският фокус с македонския заек
12. Какво е направила Русия за България
13. Царска Русия забранявала украинския език,няма общо с Кирил и Методий
14. Уранови находища в България
15. Насраните руски орли - велики стихове
16. Фалшивата ни история е резултат от руската хибридна война срещу нас
17. Москва се е подписала под договор, изрично позволяващ разширяване на НАТО
18. Съвецките чутури не са изкуство,а червена пропаганда срещу народа ни
19. Русия умишлено оставяла хората си да измират от глад,за да краде подаяния от Запада