Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
14.01.2025 06:29 - ИМА ПУТИН – ИМА ВОЙНА, НЯМА ПУТИН – НЯМА ВОЙНА!
Автор: bojil Категория: Политика   
Прочетен: 3254 Коментари: 14 Гласове:
50

Последна промяна: 14.01.2025 14:07

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
   Където е Путин - там са войните и конфликтите. Там има имигрантски потоци, активирани "евро"-гейове, Тръмповски апетити, "необясними злополуки", безсмислени жертви, протести, правителствени глупости, завлечени банки, преврати и какво ли още не.Тази истина е актуална в последните30 години и не е абсолютна,нито важи за всичките времена,а е валидна най-вече за нашето време. Изключения от нея винаги може да се открият но тя си остава аксиома,която не може да се оспори.

  Путин не е добър във войните,понеже те не са му любими но е принуден да ги желае, за да оцелее в руския прайд. Той е влюбен само в едно нещо - във властта,и няма да я изпусне на никаква цена! Ако го направи, днешната руска система ще го вкара в затвора веднага, и бързо ще го прати при Навални (Бог да го прости!). А Путин определено не е глупак и няма да допусне да му се случи това,докато някой преврат не огрее и него.



  Руската пролет още не е дошла,но се пече: тия ухапани от санкциите олигарси няма да чакат дълго време Путин да застрашава милиардите им,а скоро ще му спретнат някой пуч.и ще му сложат края. Враговете на едрата олигархия обикновено не свършват добре,а примерите са безброй и Путин няма вечно да оцелява. Той мечтае да остане на власт поне още 20 години,което значи още 20 години непрекъснати войни къде ли не по света,но времето му свършва и ако не го спрат олигарсите, Господ ще го спре!

  Никой не знае след 20 години къде ще бъде света, но Путин няма да е там! Казвам го със съжаление от човешка гледна точка – когато си отиде той, комай само аз ще скърбя,а Украйна и демократите ще ликуват! Не че аз не съм демократ,но моята демокрация не е международна – Българска е! А Българската демокрация се различава от интернационалната по това, че е насочена предимно към хората а не към сърбежите на този или онзи еврократ който,за да скъса с колониалното си минало е готов да лиже ботуша на доскорошните си роби,но ни кара и ние да правим това. Е няма да го правим – ние сме Българи и си имаме собствена хилядолетна гордост на перманентни победители която ни Русия и Европа,ни Америка ще могат да я разберат!



Гласувай:
50


Вълнообразно


1. leonleonovpom2 - Прав си приятелю!
14.01.2025 08:55
Който ни е бил съюзник или враг- хаир не е видял от това, да ни мачка или води за носа!
Да се хванем за това, че сме най старата държава с това си име в Европа- за последните 14 века
Първият враг- хазарите! Няма ги, само следи от тях в Украйна и по милост им даваме вересии
След тях- ИРИ! Закрита е окончателно от османлиите
- през 1453 година! Но над сто години и империята на османлиите, която е заела мястото и я няма! Има напъни за нова, но и ние, ако сме в нея, добро не я чака!
Останалите- Русия; СССР, Германия, знаем какво ги е сполетяло- революции, разпад, катастрофи!
Само САЩ, Англия и ЕС засега се движат по перваза?
Но сметката кръчмарят, който отговаря за нея, не я е направил! За да им я връчи!

Хубав ден!
цитирай
2. doktora757 - В много голяма грешка си, защото ...
14.01.2025 10:29
В много голяма грешка си, защото всеки руснак е Путин! Няма незаменими лидери. Конфликта в случая не е между някакви личности, па макар и велики, а между доброто и злото в чист вид. Като доброто са светлите сили, начело с Русия, а "Колективния Запад" е една мръсна и сатанинска империя на злото, която гние и се разлага пред очите ни, тровейки всичко наоколо! Иде им края и ако не им уврат главите ще отидат право в огнената геена на ада, каквото и да значи това!.......
цитирай
3. mt46 - Аве
14.01.2025 13:30
и без Путин има войни – в Близкия изток например...
цитирай
4. vladtepes - Русия без Путин
14.01.2025 15:16
Ако не е Путин Русия ще бъде пропита от алкашите от опозицията по стъпките на техния първоучител Елцин.
цитирай
5. krumbelosvet - Няма Путитлн - има война -
14.01.2025 16:15
няма Русия
цитирай
6. bojil - и без Путин има войни – в Близкия и...
14.01.2025 20:07
mt46 написа:
и без Путин има войни – в Близкия изток например...

Проблемът е голям, ужасен - войните в Сирия и Палестина точно Путин ги разпалва понеже знае, че така харчи ресурсите на НАТО и оглежда новите му технологии.
цитирай
7. petgrig - Бе ти
14.01.2025 20:12
що ги пускаш толкова копейки да ти цапат?
цитирай
8. bojil - В много голяма грешка си, защото ...
14.01.2025 20:16
doktora757 написа:
В много голяма грешка си, защото всеки руснак е Путин! Няма незаменими лидери. Конфликта в случая не е между някакви личности, па макар и велики, а между доброто и злото в чист вид. Като доброто са светлите сили, начело с Русия, а "Колективния Запад" е една мръсна и сатанинска империя на злото, която гние и се разлага пред очите ни, тровейки всичко наоколо! Иде им края и ако не им уврат главите ще отидат право в огнената геена на ада, каквото и да значи това!.......

Историята е показала, че всеки си гони интереса, но нас най-много са ни прецакали руснаците: не британците или американците! Затова половината България я няма - половината Българи също, тоже по тяхан вина и ако това са "светлите" им сили, плюя на тях!
цитирай
9. bojil - Поздрав!
14.01.2025 20:23
petgrig написа:
що ги пускаш толкова копейки да ти цапат?

Щото ще спрат да ме четат, а е полезно да познават "кумира" си по-добре! Така им давам и урок какво са демокрацията и плурализма - не сталинските идиотщини, а именно това! :)
цитирай
10. batogo - Никой, който предизвиква война и избива невинни хора, не заслужава оправдание, Божо!
18.01.2025 08:49
Изверги като сталин, путин и подобни на тях, които са склонни да унищожат човечеството, за да запазят собствения си жалък, бездарен животец не заслужават нищо добро и ще си изсърбат докрай попарата, която са си надробили, приятелю! За диктатори, независимо от подбудите им за извършените жестокости, милост няма!!!
цитирай
11. bojil - Изверги като сталин, путин и под...
19.01.2025 16:33
batogo написа:
Изверги като сталин, путин и подобни на тях, които са склонни да унищожат човечеството, за да запазят собствения си жалък, бездарен животец не заслужават нищо добро и ще си изсърбат докрай попарата, която са си надробили, приятелю! За диктатори, независимо от подбудите им за извършените жестокости, милост няма!!!

Taзи логика я приемам и по принцип съм съгласен - особено за гадове като сталин, мао и тито!
цитирай
12. bojil - Който ни е бил съюзник или враг- хаир ...
19.01.2025 16:36
leonleonovpom2 написа:
Който ни е бил съюзник или враг- хаир не е видял от това, да ни мачка или води за носа!
Да се хванем за това, че сме най старата държава с това си име в Европа- за последните 14 века
Първият враг- хазарите! Няма ги, само следи от тях в Украйна и по милост им даваме вересии
След тях- ИРИ! Закрита е окончателно от османлиите
- през 1453 година! Но над сто години и империята на османлиите, която е заела мястото и я няма! Има напъни за нова, но и ние, ако сме в нея, добро не я чака!
Останалите- Русия; СССР, Германия, знаем какво ги е сполетяло- революции, разпад, катастрофи!
Само САЩ, Англия и ЕС засега се движат по перваза?
Но сметката кръчмарят, който отговаря за нея, не я е направил! За да им я връчи!

Хубав ден!

Със сигурност ще има още опити за връщане на умрялата турска империя приятелю - въпрос е дали "великите" сили ще го позволят но се надявам, че повечето ще предпочетат на набутат Турция в ъгъла, където й е мястото!
цитирай
13. bojil - Ако не е Путин Русия ще бъде пропита ...
19.01.2025 16:39
vladtepes написа:
Ако не е Путин Русия ще бъде пропита от алкашите от опозицията по стъпките на техния първоучител Елцин.

Тя е пропита отдавна - Елцин не се пръкна от нищото :)
цитирай
14. bojil - няма Русия Аз не съм против - нека ...
19.01.2025 16:40
krumbelosvet написа:
няма Русия

Аз не съм против - нека си я има Русия, но да помага а да не пречи.
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: bojil
Категория: Политика
Прочетен: 2273984
Постинги: 340
Коментари: 5806
Гласове: 75617
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Блогрол
1. Интересен комплект от финансови съвети
2. Русия искала да провали Илинденското въстание
3. Няма "славянска" азбука- има Българска
4. Как бе посърбен Българския град Пирот
5. Съвецки грабежи в България до 1947 г.
6. Коронавирусите не са нови за човека
7. Русия помагала на турците в арменския геноцид и карала султана да окупира половин България
8. Ботев за истинския лик на сърбите и "румънците"
9. Българските контрачети през Втората световна война
10. 6-те ястребинчета убити от шумкари,за да не ги издадат
11. Руският фокус с македонския заек
12. Какво е направила Русия за България
13. Царска Русия забранявала украинския език,няма общо с Кирил и Методий
14. Уранови находища в България
15. Насраните руски орли - велики стихове
16. Фалшивата ни история е резултат от руската хибридна война срещу нас
17. Москва се е подписала под договор, изрично позволяващ разширяване на НАТО
18. Съвецките чутури не са изкуство,а червена пропаганда срещу народа ни
19. Русия умишлено оставяла хората си да измират от глад,за да краде подаяния от Запада