Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
03.09.2025 23:48 - ОЩЕ ЛИ НЕ Е БОМБАРДИРАНА МОСКВА?
Автор: bojil Категория: Политика   
Прочетен: 1279 Коментари: 2 Гласове:
44

Последна промяна: 04.09.2025 02:21

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
 Голям късмет за Русия и Путин: Москва още не е бомбардирана,но никой не знае докога! Щото на китайската дума можем да вярваме колкото на хиенската,а никак не искаме да видим турко-китайската граница насред Урал! Mъй живушкаме ешчьо- слава камараду Путлеру, слава водку и сельодку!



Гласувай:
44


Вълнообразно


1. thebest1 - За съжаление още не е :)
19.09.2025 02:59
За съжаление още не е :)
цитирай
2. bojil - За съжаление още не е :) Но и това ще ...
29.09.2025 03:32
thebest1 написа:
За съжаление още не е :)

Но и това ще стане един ден, колко и да ни е криво
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: bojil
Категория: Политика
Прочетен: 2273978
Постинги: 340
Коментари: 5806
Гласове: 75617
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Блогрол
1. Интересен комплект от финансови съвети
2. Русия искала да провали Илинденското въстание
3. Няма "славянска" азбука- има Българска
4. Как бе посърбен Българския град Пирот
5. Съвецки грабежи в България до 1947 г.
6. Коронавирусите не са нови за човека
7. Русия помагала на турците в арменския геноцид и карала султана да окупира половин България
8. Ботев за истинския лик на сърбите и "румънците"
9. Българските контрачети през Втората световна война
10. 6-те ястребинчета убити от шумкари,за да не ги издадат
11. Руският фокус с македонския заек
12. Какво е направила Русия за България
13. Царска Русия забранявала украинския език,няма общо с Кирил и Методий
14. Уранови находища в България
15. Насраните руски орли - велики стихове
16. Фалшивата ни история е резултат от руската хибридна война срещу нас
17. Москва се е подписала под договор, изрично позволяващ разширяване на НАТО
18. Съвецките чутури не са изкуство,а червена пропаганда срещу народа ни
19. Русия умишлено оставяла хората си да измират от глад,за да краде подаяния от Запада