Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
02.02 22:18 - АКО Е ИМАЛО НУЖДА ОТ НАРОДЕН СЪД У НАС, ПРИСЪДИ Е ТРЯБВАЛО ДА ПОЛУЧАТ САМО ЧЕРВЕНИТЕ ПРОДАЖНИЦИ
Автор: bojil Категория: Политика   
Прочетен: 732 Коментари: 4 Гласове:
29

Последна промяна: 13.02 22:51

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
   От Народен съд България се е нуждаела и още се нуждае. Руско-комунистическия съд обаче не е народен - той е окупаторски съд срещу водачите на Българския народ, част от които са били донякъде виновни а друга част съвършено невинни, но не е имало нужда от нито една смъртна присъда срещу тях!

  Народния съд, от който се е нуждаела България след 1944 г. е трябвало да осъди на смърт предателите (някои от тях и масови убийци) Кимон Георгиев, Иван Маринов, Георги Димитров, Васил Коларов, Добри Терпешев, Цола Драгойчева, Лазар Колишевски, Лев Главинчев, Мирчо Спасов, Вълко Червенков и още няколко хиляди темподобни изрода, продали народа си на окупатора и оказали най-голямо съдействие за разграбването на България! От такъв съд България се нуждае и днес: той трябва да се занимае с руско-сръбската и орбанско-китайската агентура у нас, с македонистите и с техните пионки в нашата историческа наука, с мафиотите и с водачите на банди!

image

  През Народен съд още някога е трябвало да минат също Сталин, Тито та и Чърчил - всеки знае защо. Това е можело да стане само ако нашите власти си бяха на мястото, но не в условията на руска окупация (1944-1947 г.). Тези трима обесници и международни престъпници е трябвало задочно да бъдат осъдени на смърт от Български съдилища заради тежки престъпления срещу народа на България, но за жал не се е случило. Надявам се в бъдеще да няма повече такива престъпления срещу народа ни, които да изискват екстремно максимални присъди!

  В заключение ще кажа, че Народен съд в България досега е имало само преди Девети септември и никога след това! След Девети имаше окупаторски съд срещу народа на България, чрез който сталинските завоеватели ликвидираха Българските водачи и родолюбци, а на тяхно място сложиха подкупни марионетки, ренегати и престъпници! Точно срещу тези продажни руско-сръбски слуги трябва да се изправи Народния съд у нас и точно тях трябва да удари най-силно, като ликвидира водачите на чуждата прислуга а обикновените излъганци ги подложи на принудителен курс по родолюбие, декомунизация и дерусофилизация! Който изкара с Отличен тоя курс - той е годен за интеграция в прогресивното Българско общество а който не го изкара - мястото му е в затвора до живот, където да работи за благото на народа ни така, както работеха Беленските концлагеристи!



Гласувай:
29


Вълнообразно


1. batogo - Поздравления и адмирации за заглавието и съдържанието на постинга, Божо!
03.02 09:40
АКО Е ИМАЛО НУЖДА ОТ НАРОДЕН СЪД У НАС, ПРИСЪДИ Е ТРЯБВАЛО ДА ПОЛУЧАТ САМО ЧЕРВЕНИТЕ ПРОДАЖНИЦИ, които унищожиха Духовния елит и Творческия потенциал на България, за да насадят страх и да съсипят духовността на Българската нация, като я заменят с бездуховност и простащина!!!
цитирай
2. bojil - АКО Е ИМАЛО НУЖДА ОТ НАРОДЕН СЪД У ...
03.02 20:39
batogo написа:
АКО Е ИМАЛО НУЖДА ОТ НАРОДЕН СЪД У НАС, ПРИСЪДИ Е ТРЯБВАЛО ДА ПОЛУЧАТ САМО ЧЕРВЕНИТЕ ПРОДАЖНИЦИ, които унищожиха Духовния елит и Творческия потенциал на България, за да насадят страх и да съсипят духовността на Българската нация, като я заменят с бездуховност и простащина!!!

Дойде ми наум като добра идея приятелю - затова реших да я реализирам, за да не се забрави и изгуби
цитирай
3. bojil - Това от което "се е нуждаела ...
13.02 22:33
kvg55 написа:
Това от което "се е нуждаела България след 1944–та година" и "е трябвало", са го определили Историята и Времето чрез Победителите! Ти си никой и твоето бърборене е безпредметно и безполезно! И е даже глупаво, защото се задава нов Народен съд за предателите на националния интерес!

Глупостите, които са се случили у нас след Девети са определени от враговете и окупаторите на България а не от нейния народ, който 45 години пъшкаше под тежкия мужишки ботуш! А Народния съд (не казвам "новия", защото стар не е имало!) е крайно време да извърши тотална декомунизация и дерусофилизация у нас, и само тогава той ще е народен!
цитирай
4. bojil - A защо изтрихте коментара си г-н ...
26.02 04:11
A защо изтрихте коментара си г-н Говедаров - да не сте решил да припишете неговото изтриване на мен???
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: bojil
Категория: Политика
Прочетен: 2208208
Постинги: 336
Коментари: 5747
Гласове: 74831
Архив
Календар
«  Април, 2026  
ПВСЧПСН
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Блогрол
1. Интересен комплект от финансови съвети
2. Русия искала да провали Илинденското въстание
3. Няма "славянска" азбука- има Българска
4. Как бе посърбен Българския град Пирот
5. Съвецки грабежи в България до 1947 г.
6. Коронавирусите не са нови за човека
7. Русия помагала на турците в арменския геноцид и карала султана да окупира половин България
8. Ботев за истинския лик на сърбите и "румънците"
9. Българските контрачети през Втората световна война
10. 6-те ястребинчета убити от шумкари,за да не ги издадат
11. Руският фокус с македонския заек
12. Какво е направила Русия за България
13. Царска Русия забранявала украинския език,няма общо с Кирил и Методий
14. Уранови находища в България
15. Насраните руски орли - велики стихове
16. Фалшивата ни история е резултат от руската хибридна война срещу нас
17. Москва се е подписала под договор, изрично позволяващ разширяване на НАТО
18. Съвецките чутури не са изкуство,а червена пропаганда срещу народа ни
19. Русия умишлено оставяла хората си да измират от глад,за да краде подаяния от Запада