Постинг
10.05 00:33 -
ЗЕЛЕНСКИ РАЗРЕШИ ПАРАДА НА ПОБЕДАТА В МОСКВА, ПУТИН ИЗНЕНАДАН СЕ НАПИВА
Автор: bojil
Категория: Политика
Прочетен: 1807 Коментари: 12 Гласове:
Последна промяна: 10.05 03:18
Прочетен: 1807 Коментари: 12 Гласове:
15
Последна промяна: 10.05 03:18
Парадът на фашистката победа над нацизма, който се провежда всяка година в Москва като нов национален празник на руснаците тази година за малко щеше да пропадне. Путин трепереше страхливо и се питаше дали няма да бъде първия сатрап, който се е отказал от парад заради опасността да бъде бомбардиран а ядрените му ракети - взривени на метри от Кремъл заедно с мавзолея.
Зеленски обаче излезе свестен човек - той разбра терзанията на руснаците, реши да им влезе в положение и на всеослушание обяви, че дава разрешение парадът да бъде проведен спокойно, без да го взривява заедно с мавзолея.

Разрешението на Зеленски бе подкрепено от Тръмп, който нареди на Путин да се възползва и той не закъсня да го направи. Московското население за пръв път от години си отдъхна уверено, че днес няма да го избиват и взривяват заради глупостите на Путин.

Тази новина допадна много на Путя и той нареди да бъдат докарани касите с водка, които в предишните дни бе отклонил към вилата си на три хиляди километра от Москва. Покани разбойническите главатари, напиха се и направиха големи циркове по стар юдофински обичай.

Народонаселението също се изкефи и го удари на перманентен запой: от 4 години то постоянно живееше в страх и ужас и не бе видяло хубав ден до момента, в който Зеленски му разреши да се порадва, преди да продължи да го взривява. Единствено е чудно защо пощадява мавзолея на брадатия козел - може би щото и той е наясно, че професионалния педерас Владимир Илич носи лош късмет на Русия а в този момент тя се нуждае точно от такъв, за да бъде довършена докрай!
Зеленски обаче излезе свестен човек - той разбра терзанията на руснаците, реши да им влезе в положение и на всеослушание обяви, че дава разрешение парадът да бъде проведен спокойно, без да го взривява заедно с мавзолея.

Разрешението на Зеленски бе подкрепено от Тръмп, който нареди на Путин да се възползва и той не закъсня да го направи. Московското население за пръв път от години си отдъхна уверено, че днес няма да го избиват и взривяват заради глупостите на Путин.

Тази новина допадна много на Путя и той нареди да бъдат докарани касите с водка, които в предишните дни бе отклонил към вилата си на три хиляди километра от Москва. Покани разбойническите главатари, напиха се и направиха големи циркове по стар юдофински обичай.

Народонаселението също се изкефи и го удари на перманентен запой: от 4 години то постоянно живееше в страх и ужас и не бе видяло хубав ден до момента, в който Зеленски му разреши да се порадва, преди да продължи да го взривява. Единствено е чудно защо пощадява мавзолея на брадатия козел - може би щото и той е наясно, че професионалния педерас Владимир Илич носи лош късмет на Русия а в този момент тя се нуждае точно от такъв, за да бъде довършена докрай!
Вълнообразно
Истината като виц
Чети хубаво Защотото ако не четеш хубаво...
На час по лъжичка, за да няма пресищане....
Чети хубаво Защотото ако не четеш хубаво...
На час по лъжичка, за да няма пресищане....
Зеленски има карти. Има и дроново и умни генерали, както и храбри бойци. Късия педофил военопрестъпник нито карти има, нито умни генерали, нито свестни бойци. Тази година закриваме педерацията.
цитирайцелокупния Запад се бие с Русия. Зеленски е нещастен наркоман, алчен като юдей.
Няма съвест. По - добре така, отколкото да стане ядрена война, която ще помете света. Периметърът на Русия ще го довърши.
цитирайНяма съвест. По - добре така, отколкото да стане ядрена война, която ще помете света. Периметърът на Русия ще го довърши.
Слабак.
цитирайnkf написа:
Зеленски има карти. Има и дроново и умни генерали, както и храбри бойци. Късия педофил военопрестъпник нито карти има, нито умни генерали, нито свестни бойци. Тази година закриваме педерацията.
Точно така приятелю - Путин ще си отиде а Зеленски ще победи!
radostinalassa написа:
целокупния Запад се бие с Русия. Зеленски е нещастен наркоман, алчен като юдей.
Няма съвест. По - добре така, отколкото да стане ядрена война, която ще помете света. Периметърът на Русия ще го довърши.
Няма съвест. По - добре така, отколкото да стане ядрена война, която ще помете света. Периметърът на Русия ще го довърши.
Покажи ми снимка, която показва как Зеленски си бие наркотик но се обзалагам, че нямаш такава снимка тоест - сляпо преписваш путинските лъжи, без да държиш никаква сметка зо Истината!
radostinalassa написа:
Слабак.
Никаква цензура не съм - просто не бях влизал няколко дни! Пък ти недей като циганите - имай търпение малко, разбиране тоже :)
Поне не ругаеш като слабоумните в блога.
Основната мисъл е , че Запада се бие с Русия, както го е правил винаги през вековете. Ферштеен зи?
цитирайОсновната мисъл е , че Запада се бие с Русия, както го е правил винаги през вековете. Ферштеен зи?
radostinalassa написа:
целокупния Запад се бие с Русия. Зеленски е нещастен наркоман, алчен като юдей.
Няма съвест. По - добре така, отколкото да стане ядрена война, която ще помете света. Периметърът на Русия ще го довърши.
Няма съвест. По - добре така, отколкото да стане ядрена война, която ще помете света. Периметърът на Русия ще го довърши.
Тъпостино, вярно е, че си проста и това никой не го оспорва - все пак руската пропаганда обича именно прости хора. Я кажи сега, как тъй русийската педферация се бие срещу "Целокупния Запад" и още мърда, макар и предсмъртно? Не е необходим "Целокупния Запад", само САЩ или дори само Турция, че русийската педерация да бъде размазана за две-три седмици. Споко, русисйките цигани ги давим бавно, така че да няма измъкване. Я кажи най-после: ти от копанарите ли си или си обикновена мангалка?
Не щем ТСВ заради тъпите евери.
цитирайradostinalassa написа:
Поне не ругаеш като слабоумните в блога.
Основната мисъл е , че Запада се бие с Русия, както го е правил винаги през вековете. Ферштеен зи?
Основната мисъл е , че Запада се бие с Русия, както го е правил винаги през вековете. Ферштеен зи?
Не се плаши - няма защо да те трия, ти можеш да бъдеш полезна! :)
nkf написа:
Тъпостино, вярно е, че си проста и това никой не го оспорва - все пак руската пропаганда обича именно прости хора. Я кажи сега, как тъй русийската педферация се бие срещу "Целокупния Запад" и още мърда, макар и предсмъртно? Не е необходим "Целокупния Запад", само САЩ или дори само Турция, че русийската педерация да бъде размазана за две-три седмици. Споко, русисйките цигани ги давим бавно, така че да няма измъкване. Я кажи най-после: ти от копанарите ли си или си обикновена мангалка?
radostinalassa написа:
целокупния Запад се бие с Русия. Зеленски е нещастен наркоман, алчен като юдей.
Няма съвест. По - добре така, отколкото да стане ядрена война, която ще помете света. Периметърът на Русия ще го довърши.
Няма съвест. По - добре така, отколкото да стане ядрена война, която ще помете света. Периметърът на Русия ще го довърши.
Тъпостино, вярно е, че си проста и това никой не го оспорва - все пак руската пропаганда обича именно прости хора. Я кажи сега, как тъй русийската педферация се бие срещу "Целокупния Запад" и още мърда, макар и предсмъртно? Не е необходим "Целокупния Запад", само САЩ или дори само Турция, че русийската педерация да бъде размазана за две-три седмици. Споко, русисйките цигани ги давим бавно, така че да няма измъкване. Я кажи най-после: ти от копанарите ли си или си обикновена мангалка?
Вярно си казал приятелю - рушката пропаганда обича най-вече прости хора!
radostinalassa написа:
Не щем ТСВ заради тъпите евери.
Не щем разбира се и то по принцип - не заради някой тъп или заради някой остър! :)
Търсене
Блогрол
1. Интересен комплект от финансови съвети
2. Русия искала да провали Илинденското въстание
3. Няма "славянска" азбука- има Българска
4. Как бе посърбен Българския град Пирот
5. Съвецки грабежи в България до 1947 г.
6. Коронавирусите не са нови за човека
7. Русия помагала на турците в арменския геноцид и карала султана да окупира половин България
8. Ботев за истинския лик на сърбите и "румънците"
9. Българските контрачети през Втората световна война
10. 6-те ястребинчета убити от шумкари,за да не ги издадат
11. Руският фокус с македонския заек
12. Какво е направила Русия за България
13. Царска Русия забранявала украинския език,няма общо с Кирил и Методий
14. Уранови находища в България
15. Насраните руски орли - велики стихове
16. Фалшивата ни история е резултат от руската хибридна война срещу нас
17. Москва се е подписала под договор, изрично позволяващ разширяване на НАТО
18. Съвецките чутури не са изкуство,а червена пропаганда срещу народа ни
19. Русия умишлено оставяла хората си да измират от глад,за да краде подаяния от Запада
2. Русия искала да провали Илинденското въстание
3. Няма "славянска" азбука- има Българска
4. Как бе посърбен Българския град Пирот
5. Съвецки грабежи в България до 1947 г.
6. Коронавирусите не са нови за човека
7. Русия помагала на турците в арменския геноцид и карала султана да окупира половин България
8. Ботев за истинския лик на сърбите и "румънците"
9. Българските контрачети през Втората световна война
10. 6-те ястребинчета убити от шумкари,за да не ги издадат
11. Руският фокус с македонския заек
12. Какво е направила Русия за България
13. Царска Русия забранявала украинския език,няма общо с Кирил и Методий
14. Уранови находища в България
15. Насраните руски орли - велики стихове
16. Фалшивата ни история е резултат от руската хибридна война срещу нас
17. Москва се е подписала под договор, изрично позволяващ разширяване на НАТО
18. Съвецките чутури не са изкуство,а червена пропаганда срещу народа ни
19. Русия умишлено оставяла хората си да измират от глад,за да краде подаяния от Запада
