Потребителски вход

Запомни ме | Регистрация
Постинг
19.05 09:20 - АКО РУСИЯ СЕ БИЕШЕ СРЕЩУ НАТО В УКРАЙНА, ОТДАВНА ЩЕШЕ ДА Е ПОБЕДЕНА И РАЗНИЩЕНА
Автор: bojil Категория: Политика   
Прочетен: 1115 Коментари: 8 Гласове:
11

Последна промяна: 21.05 05:59

Постингът е бил сред най-популярни в категория в Blog.bg Постингът е бил сред най-популярни в Blog.bg
   Русофилите често лъжат, че руснаците в Украйна се биели срещу цялото НАТО, поради което войната им се точи с години и все не успяват да победят.
         image
        image

  Това не може да е вярно защото ако беше, Путин отдавна да беше убит, Русия да е победена а империята й - разнищена напълно! Русия не е победена и разнищена не защото е прекалено силна, а защото НАТО не е агресивна организация и няма участие в украинската война.  Впрочем НАТО е отбранителна коалиция и това се вижда от факта, че тя не е нападала Русия а обратно - Русия напада и окупира чужди територии в Украйна, Грузия, Чечения, Молдавия и пр.

image

  Показателен е фактът, че страните от НАТО са два пъти по-големи по площ от Русия (като вземем предвид цялата територия на Британскаъа империя, подчинена на нейния крал), а тяхното население е 7 (седем!!!) пъти по-голямо от населението на Русия!


         image

  Това е достатъчно за да видим, че руски заек не може с Натовска мечка да се бори, и няма как един пижол да победи глигана в открит бой срещу него, а обикновено глиганът изяжда пижола и даже се облизва за още. Затова е добре путинските пропагандатори да внимават къде ще замъкнат страната ни, ако не дай Боже вземат властта и ни извадят от НАТО, за да ни вкарат в лапите на Путин. Случи ли се това веднага ще проличи, че те са опасни национални предатели, които ни водят към поредна национална катастрофа за кеф на тяхната русия, помагайки й да ни превърне в руска губерния. Но техните мечти няма да се сбъднат - Българинът е обръгнал на лъжи и измами, вижда добре кой ни е враг или приятел и няма да ги пусне на власт без насилие за каквото те се готвят, но са безсилни да го реализират и ще бъдат пометени, ако имат нахалство да нападнат повторно народа ни!



Гласувай:
11


Вълнообразно


1. krumbelosvet - О, Божко,
19.05 19:41
И Бонапарт, и Адолф водеха цяла Ивропъ
Днешна Европа е на джендъра М А К Р О Н !!! НЕ Е тая От Просвещението и Ренесанса, нито от времето на Балзак.
цитирай
2. bojil - И Бонапарт, и Адолф водеха цяла И...
21.05 19:18
krumbelosvet написа:
И Бонапарт, и Адолф водеха цяла Ивропъ
Днешна Европа е на джендъра М А К Р О Н !!! НЕ Е тая От Просвещението и Ренесанса, нито от времето на Балзак.

Наполеон и Хитлер водеха цяла Европа, но си унищожиха армиите глупашки. Техните грешки няма да бъдат повторени трети път - който трябва си е направил изводите!
цитирай
3. krumbelosvet - Напротюф
23.05 06:01
Сега Западът Н Я М А Наполеоновци и Адолфовци.
Циркаджий като Макрончо, дето го шамари жена му. Тръмп, дето говори глупости и се съюзява с Израел, вечно тръгващ на бой като аслан, и се връща като нас.ан.
цитирай
4. bojil - Сега Западът Н Я М А Наполеоновци и ...
31.05 02:53
krumbelosvet написа:
Сега Западът Н Я М А Наполеоновци и Адолфовци.
Циркаджий като Макрончо, дето го шамари жена му. Тръмп, дето говори глупости и се съюзява с Израел, вечно тръгващ на бой като аслан, и се връща като нас.ан.

Днешния Запад може да няма Наполеоновци, но Изтокът има Чингисовци и от там ще му дойде на Путя ударът по каската щото, както китаец може да те пороби, никой турчин така не може!
цитирай
5. breaker007 - Така е, Божиле, от Брюксел ни мислят само доброто...
31.05 10:24
... но пустият му империализъм, този път с друго прилагателно, все пречи, безсмъртен е проклетият му империализъм, няма спасение от него...

... но смелото нато ще му види сметката, на това можем само да се надяваме, нали така?

И българската армия на Източния фронт, от западната му страна, нали така?
цитирай
6. bojil - . . . но пустият му империализъм, ...
31.05 12:27
breaker007 написа:
... но пустият му империализъм, този път с друго прилагателно, все пречи, безсмъртен е проклетият му империализъм, няма спасение от него...

... но смелото нато ще му види сметката, на това можем само да се надяваме, нали така?

И българската армия на Източния фронт, от западната му страна, нали така?

Никой не е длъжен да ти мисли доброто приятелю и ако сам не си го мислиш съвсем не разчитай на друг, освен ако не ти е верен съюзник като Европа и САЩ!
цитирай
7. breaker007 - Re: "... освен ако не ти е верен съюзник като Европа и САЩ!"
31.05 12:51
Верни съюзници... ако "верният ни съюзник" Брюксел, за да ни даде НАШИТЕ ПАРИ, ни постави условието да пуснем лгбейташко-педофилската мафия в детските градини и училищата, както постави това условие на Маджар, и ген. Радев тегли майната на ония постменструални маразматички, ти на коя страна би застанал?

За Щатите въпросът е доста комплициран... кое те кара да мислиш, че е верен съюзник? Какъв смисъл влагаш в това понятие?

Ще ми е интересно да прочета доводите ти.
цитирай
8. bojil - Верни съюзници. . . ако "ве...
02.06 15:30
breaker007 написа:
Верни съюзници... ако "верният ни съюзник" Брюксел, за да ни даде НАШИТЕ ПАРИ, ни постави условието да пуснем лгбейташко-педофилската мафия в детските градини и училищата, както постави това условие на Маджар, и ген. Радев тегли майната на ония постменструални маразматички, ти на коя страна би застанал?

За Щатите въпросът е доста комплициран... кое те кара да мислиш, че е верен съюзник? Какъв смисъл влагаш в това понятие?

Ще ми е интересно да прочета доводите ти.

Аз винаги съм на страната на България и подкрепям всеки, който я уважава и й помага! Обратните, за които питаш не са част от България - те нямат работа тук и не си струва да се занимаваме с тях!
цитирай
Търсене

За този блог
Автор: bojil
Категория: Политика
Прочетен: 2267326
Постинги: 340
Коментари: 5801
Гласове: 75492
Архив
Календар
«  Юни, 2026  
ПВСЧПСН
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
Блогрол
1. Интересен комплект от финансови съвети
2. Русия искала да провали Илинденското въстание
3. Няма "славянска" азбука- има Българска
4. Как бе посърбен Българския град Пирот
5. Съвецки грабежи в България до 1947 г.
6. Коронавирусите не са нови за човека
7. Русия помагала на турците в арменския геноцид и карала султана да окупира половин България
8. Ботев за истинския лик на сърбите и "румънците"
9. Българските контрачети през Втората световна война
10. 6-те ястребинчета убити от шумкари,за да не ги издадат
11. Руският фокус с македонския заек
12. Какво е направила Русия за България
13. Царска Русия забранявала украинския език,няма общо с Кирил и Методий
14. Уранови находища в България
15. Насраните руски орли - велики стихове
16. Фалшивата ни история е резултат от руската хибридна война срещу нас
17. Москва се е подписала под договор, изрично позволяващ разширяване на НАТО
18. Съвецките чутури не са изкуство,а червена пропаганда срещу народа ни
19. Русия умишлено оставяла хората си да измират от глад,за да краде подаяния от Запада